Members

Cédric Succivalli, France/Italy – President
Antonio Maria Abate, Italy
Davide Abbatescianni, Ireland
David Acacia, Canada
Mark Adams, UK
Kaleem Aftab, UK
Aldo Álvareztostado, Mexico
Erik Anderson, USA
Mohamed Atef, Egypt
Latoya Austin, UK
Diego Batlle, Argentina
Adam Batty, UK
Alireza Behpour, Iran
Nicholas Bell, USA
Christophe Beney, France
María José Benites Peralta, Peru
Ali Benzekri, Morocco
Ela Bittencourt, Poland/Brazil
Jonathan Boehle, USA
Anaïs Bordages, France
Jonathan Calkins, USA
Gabriele Capolino, Italy/USA
Per Juul Carlsen, Denmark
Tim Chandler, Canada
Dustin Chang, USA
Justin Chang, USA
Jean-Sébastien Chauvin, France
Gurvan Cloâtre, France
Neal Cohen, USA
Bryan Corser, USA
Grégory Coutaut, France
Ben Croll, Canada/France
Bill Curran, USA
Mike D’Angelo, USA
Erwan Desbois, France
Ciro Di Lella, Italy
Christopher Dole, USA
A.A. Dowd, USA
Tobias Dunschen, France/Germany
Ali Ercivan, Turkey
Jerome d’Estais, France/Germany
Jaime Esteve, Spain
Luis Fernández, Spain
Jon Frosch, USA
Thomas Frovin, Denmark
Gaia Furrer, Italy
Clémentine Gallot, France
Ozge Unsal Gascho, USA
Julien Gester, France
Ed Gonzalez, USA
Patrick Heidmann, Germany
Carlos Helí de Almeida, Brazil
David Honnorat, France
Nick James, UK
Matthew Joseph Jenner, South Africa
Ankit Jhunjhunwala, India/USA
Kyle Jobin, USA
Doug Johnson, USA
Olivier Joyard, France
Ioannis Kanonakis, Greece
Tara Karajica, Serbia
Kaan Karsan, Turkey
Dana Keith, USA
Dennis Kelly, USA
Jessica Kiang, Ireland/Germany
Peter Knegt, Canada
Evan Kost, USA
Tomris Laffly, USA
Dubravka Lakic, Serbia
Nicol Latayan, Philippines
Eric Lavallée, Canada
Aaron Leggo, Canada
Fabien Lemercier, Belgium
Diego Lerer, Argentina
Rob Licuria, Australia
Dana Linssen, Netherlands
Min Liu, China
Guy Lodge, UK/South Africa
John Lynn, USA
Gorjan Markovski, Macedonia/NZ
David Mault, UK
Matt Mazur, USA
Karsten Meinich, Norway
Daniela Michel, Mexico
Kai Mihm, Germany
David Minka, USA
Moen Mohamed, Canada
Hans Morgenstern, USA
Carlota Mosegui, Spain
James Narvey, Canada
Daniel Nava, USA
Walter Neto, Brazil
Tram Ngo, USA
Eren Odabasi, Turkey
Karen Oughton, UK
Ruben Peralta Rigaud, Dominican Republic
Ambrož Pivk, Slovenia
Federica Polidoro, Italy
Kenneth Polishchuk, USA
Luis Felipe Raguá, Colombia
Mathieu Ravier, Australia
Isabelle Regnier, France
Endika Rey, Spain
José Ridoutt Polar, Peru
Michael Riordan, USA
E. Nina Rothe, Italy/USA
Pepe Ruiloba, Mexico
Ola Salwa, Poland
Mariam Schaghaghi, Iran
Ali Deniz Sensöz, Turkey
Michael Sicinski, USA
David Sims, USA
Tanner Stechnij, USA
Beth Stevens, USA
Steve Striegel, USA
Ryan Swen, USA
Meredith Taylor, UK
Lorna Tee, Malaysia/Netherlands/Macau
Mat Christian Thomas, UK
Tommaso Tocci, Italy
Irina Trocan, Romania
Clarence Tsui, Hong Kong
Nanako Tsukidate, Japan
Marc van de Klashorst, Netherlands
Boyd van Hoeij,
Netherlands/Luxembourg
Alberto Vandenbroucke Priego, Spain
Nicolas Whatson, Australia
Amber Wilkinson, UK
Blake Williams, Canada
Morris Yang, Singapore
Kemal Yilmaz, Turkey
Markku Ylipalo, Finland
Stephanie Zacharek, USA